МАССАЖ СПИНИ

МАССАЖ СПИНИ КИЇВ

Масаж спини і шиї – ідеальний засіб від скутості м’язів, викликаної стресом або сидячим способом життя.  Його метою є полегшення болю і відчуття дискомфорту шляхом ручного впливу на тканини. Завдяки цьому він надає прямий і опосередкований вплив на функціонування всього організму. Зменшує м’язову напругу, має знеболювальну і розслаблюючу дію, прискорює регенерацію м’язів і підвищує їх еластичність. Благотворно впливає на кровоносну систему, суглоби і шкіру. Він врівноважує нервову систему, заспокоюючи або стимулюючи її, залежно від інтенсивності використовуваних технік.

Техніка масажу підбирається індивідуально  в залежності від тяжкості захворювання та індивідуальної реакції на масаж. Для нормалізації надмірної м’язової напруги наші масажисти поєднують техніки класичного масажу, глибокотканинної та тригерної точкової терапії. Вже після першого сеансу ви відчуєте полегшення. Однак для досягнення найкращого ефекту і тривалого безболісного періоду необхідно провести від кількох до десятка сеансів. Подальші сеанси спрямовані на поглиблення релаксації тканин і, перш за все, на закріплення змін, що відбуваються.

Коли використовувати?

  • при болях у хребті (шиї, плечах, попереку),
  • для зняття скутості м’язів, напруги та болю,
  • при мігрені та головному болю від напруги,
  • після перенесеного стресу, тривожності
  • з порушеннями постави, дископатією,
  • з обмеженнями, викликаними контрактурою опорно-рухового апарату.

Які переваги має масаж шиї і спини?

  • помітно зменшує біль у хребті та головний біль,
  • знімає м’язову напругу,
  • допомагає усунути обмеження рухів,
  • забезпечує поліпшення самопочуття на тривалий час.

Як часто потрібно робити масаж?

Частота застосування масажу залежить від мети, яку ми хочемо досягти. Якщо ви відчуваєте біль у спині , найкраще виконувати масаж щодня або через день. Тоді спеціаліст має можливість оцінити ефективність терапії та підібрати ефективні мануальні техніки. Якщо метою масажу є регенерація і поліпшення загального стану організму, то найбільш оптимальним часом буде використання одного-двох масажів на тиждень.

Масаж є невід’ємною частиною здорового способу життя та має незліченні позитивні ефекти на наше тіло та розум. Тому не дивно, що він завойовує все більше прихильників. Приділіть собі трішки уваги, запишіться на масаж.

МАСАЖЦіна
Особи “Магія молодості”  500 грн
Антицелюлітний   550 грн
Лімфодренажний550 грн
Класичний550 грн
Спини550 грн

Салон краси КиївПерукарня: Сирець, Дорогожичі, Шулявка, Петрівка, Куренівка, Виноградар

Салон красы КиевПарикмахерская: Сырець, Дорогожичи, Шулявка, Петровка, Куреневка, Виноградарь

Подзвонити