Чистка обличчя

ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ В КИЄВІ

Вам цікаво, як виглядає професійна чистка обличчя у косметологом? Вас цікавить ціна процедури, методи очищення шкіри та їх ефект? Прочитайте нашу статтю і розвійте всі свої сумніви!

Чистка обличчя – це процедура, призначена не тільки для підлітків, але і для всіх людей (в тому числі чоловіків), чия шкіра не ідеальна. Чорні крапки, розширені пори, зміни кольору, прищі та навіть локальна сухість епідермісу можна легко вилікувати за допомогою ретельного очищення.

Скільки коштує чистка обличчя в Києві? Скільки триває комбінована чистка обличчя? Це основні питання кожного клієнта, на які ми спробуємо відповісти.

На початку варто підкреслити, що існує кілька методів очищення обличчя. Однак найбільш популярними є комбінована та ультразвукова чистка обличчя, які можна додатково збагатити іншими процедурами, наприклад, спеціальними косметологічними пристроями або додатковим доглядом у вигляді крему або маски.

СПОЧАТКУ КОНСУЛЬТАЦІЯ

Перед проведенням процедури косметолог проводить діагностику стану шкіри. Також косметолог може спитати Вас про алергію, інші захворювання, та домашній догляд. Після повної консультації і аналізу, спеціаліст підбере підходящий вид процедури для Вас.

ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ – ВІДГУКИ ТА ЦІНИ.

Шукаючи думки про чищення обличчя, ви можете зустріти різну, часто суперечливу інформацію. Існує багато способів очищення обличчя. Вони призначені для людей з різними проблемами та типами шкіри. Остаточний вид лікування підбирає косметолог після консультації з клієнтом. Взагалі, грамотно проведена чистка обличчя дає такі приголомшливі результати, що стає улюбленою процедурою багатьох людей, чим і пояснюється її популярність.

Самі популярні типи очищення:

  • Комбінована чистка обличчя
  • Ультразвукова чистка обличчя
  • Механічна чистка обличчя

Але слід пам’ятати, що від того, чи кваліфікований фахівець її проводить, залежить успіх процедури, її кінцевий результат і, як наслідок, задоволеність клієнта.

Тільки досвідчений косметолог може підібрати спосіб очищення, який відповідає потребам даної людини. Вкрай важливо працювати з якісними препаратами та обладнанням. Ціна на чистку обличчя у косметолога залежить від репутації салону, місця проведення процедури, використовуваного методу і використовуваної косметики.

ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ – ЯКА КОСМЕТИКА?

Після процедури очищення косметолог наносить на обличчя маску по типу шкіри або проблеми. Крім того, він радить клієнту, якою косметикою для догляду він повинен користуватися вдома. Спеціаліст підкаже, який вам краще підійде легкий зволожуючий крем, жирний або дуже поживний.

ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ – СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО НА ВІДНОВЛЕННЯ?

Більшість клієнтів цікавляться, чи буде їх шкіра виглядати добре відразу після очищення, чи їй знадобиться кілька днів для відновлення. Залежно від випадку шкіра може бути ідеальною після процедури або їй знадобиться кілька годин або днів для відновлення.

КОСМЕТОЛОГІЯ 
Консультація косметологабезкоштовно
– Чистка обличчя – 
VIP Чистка з гідропілінгом850 грн
Механічна чистка обличчя650 грн 500 грн до 30.04.24
Ультразвукове чищення обличчя
650 грн
500 грн до 30.04.24
Комбінована чистка обличчя: Механічна + ультразвукова
750 грн 500 грн до 30.04.24
Чищення спини (будь-яка)850 грн
Чищення + карбокситерапія1100 грн 950 грн

Салон краси КиївПерукарня: Сирець, Дорогожичі, Шулявка, Петрівка, Куренівка, Виноградар

Салон красы КиевПарикмахерская: Сырець, Дорогожичи, Шулявка, Петровка, Куреневка, Виноградарь

Подзвонити