Масаж обличчя

Масаж обличчя Київ

Масаж все частіше стає регулярною процедурою для жінок, які піклуються про свій зовнішній вигляд і самопочуття. Масажем можна охопити будь-яку частину тіла, включаючи обличчя та зону декольте.

Масаж обличчя можна розглядати в комплексі з іншими косметичними заходами. Рекомендується жінкам від 25 років. Такий масаж триває близько 45 хвилин. Всі почуваються чудово в приємній атмосфері, яку додатково прикрашає розслаблююча музика. Першим кроком є ​​очищення шкіри. Тільки після цього елемента відбувається справжній масаж з використанням відповідних засобів, таких як екстракт арніки або інтенсивно зволожуючий гель. Кожен масажист повинен адаптувати вид масажу до кольору обличчя, якості шкіри та індивідуальних очікувань клієнта. Такі дії стимулюють кровообіг в шкірі і мають знеболюючу дію.

Масаж обличчя також може мати омолоджуючу або розслаблюючу форму . Перший призначений для усунення наявних зморшок або запобігання їх утворенню. Люди, які регулярно відвідують омолоджуючий масаж обличчяв Києві, можуть омолодитися на декілька років. Релаксуючий масаж в першу чергу призначений для розслаблення клієнтів. Його дія знімає стрес і накопичені негативні емоції. Крім того, він благотворно впливає на пом’якшення рис обличчя і розгладження шкіри. Ви також можете розраховувати на його зміцнення та блиск.

ОМОЛОДЖУЮЧИЙ ЕФЕКТ

Це динамічний, ручний масаж обличчя та шиї. Зміцнює, живить і розгладжує, покращує кровообіг і напругу масажованої шкіри і м’язів обличчя.

Anti-Age масаж відновлює правильну напругу м’язів обличчя, живить і очищає їх, розгладжуючи зморшки, в боротьбі з якими можуть виявитися безпорадними навіть найкращі креми. Ефект видно відразу після процедури.

Великою перевагою Anti-Age масажу є його природність. Також процедура доступна людям, які з різних причин не можуть використовувати гіалуронову кислоту або мають алергію на косметику.

Це точно масаж для всіх.

МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ ОМОЛОДЖУЮЧИЙ

Дізнайтеся про корисні ефекти масажу обличчя. Оригінальна техніка «Магія краси», створена LALI, поєднує релаксаційні та доглядові властивості. Це не звичайний масаж обличчя, як ви його знаєте, а професійна процедура в кабінеті, спрямована на терапевтичний ефект. Заспокоює шкіру обличчя, має заспокійливу дію і робить її еластичною. За допомогою масажу ми можемо мінімізувати зморшки та мішки під очима. Правильний натиск і масаж обличчя має дренажну дію, що сприяє зменшенню набряку. Крім того, він очищає пори, готуючи шкіру до поглинання цінних поживних речовин. Тип і форма масажу підбираються індивідуально відповідно до потреб шкіри та самопочуття. Це може бути заспокійливим – воно розслабить, заспокоїть або зарядить енергією, коли ми відчуваємо втому і потребуємо додаткового заряду сил. Варто сказати і про оздоровчі властивості такого лікування. Масаж охоплює обличчя, шию, потилицю та декольте. Ця широка дія знімає головний біль і м’язову напругу. Правильний потік енергії підтримує баланс тіла і душі.

МАСАЖЦіна
Особи “Магія молодості”  500 грн
Антицелюлітний   550 грн
Лімфодренажний550 грн
Класичний550 грн
Спини550 грн

Салон краси Київ, Перукарня: Сирець, Дорогожичі, Шулявка, Петрівка, Куренівка, Виноградар

Салон красы Киев, Парикмахерская: Сырець, Дорогожичи, Шулявка, Петровка, Куреневка, Виноградарь

Подзвонити