Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж Київ

Целюліт – проблема, з якою стикаються в першу чергу жінки, незалежно від віку та ваги. Апельсинова кірка з’являється як у худих, так і у пухких жінок, найчастіше на стегнах, сідницях і животі. Ця проблема часто є джерелом багатьох комплексів. Як позбутися целюліту? Крім домашніх засобів, які не завжди ефективні, варто також підкріплюватися лікуванням, яке проводять фахівці. У нашому салоні краси ви можете записатися на чудову процедуру антицелюлітного масажу.

Чим корисний антицелюлітний масаж Київ? Він покращує кровопостачання шкіри та м’язів, одночасно прискорює обмін речовин і відновлення клітин. Він також позитивно впливає на зовнішній вигляд фігури, зменшує видимість целюліту та зміцнює шкіру. Добре проведена процедура зменшує застій лімфи, додатково живить і насичує клітини киснем. В результаті шкіра стає більш підтягнутою і пружною. Антицелюлітний масаж у поєднанні з вправами, домашніми процедурами та здоровим харчуванням дає вражаючі результати.

Для кого він підходить?

Практично будь-хто може скористатися антіцеллюлітним масажем. Антицелюлітний масаж підійде не тільки людям, у яких целюліт дуже помітний. Лікування також добре спрацює у випадку ледь помітної апельсинової кірки (тоді можна розраховувати на швидший результат), а також як профілактика целюліту. Антицелюлітний масаж приносить результати при проблемах із затримкою води в організмі.

Антицелюлітний масаж – як він впливає на шкіру?

Регулярно проведений масаж може значно зменшити проблему целюліту. Його дія різноспрямована. Антицелюлітний масаж покращує крово- і лімфообіг, сприяє кращому насиченню клітин киснем і живленню, виведенню токсинів і шкідливих продуктів обміну речовин. Але давайте будемо чесними… одного лише масажу недостатньо, щоб позбутися целюліту. Також необхідно змінити спосіб життя. Важливо забезпечити відповідну фізичну активність, яка допомагає зменшити непотрібні калорії, і відповідну дієту, багату клітковиною, вітамінами, мінералами та поліфенолами.

Як розвивається целюліт?

Целюліт – це проблема, яка вражає переважно жінок. Це пов’язано з естрогенами, які, впливаючи на рецептори жирових клітин, пригнічують процес ліполізу (розщеплення жиру), а також інтенсифікують ліпогенез (відкладення та накопичення жиру). Це призводить до зростання жирових клітин і оточуючих їх колагеновими волокнами. Таким чином утворюються мікровузлики, які потім тиснуть на кровоносні та лімфатичні судини, порушуючи кровообіг і погіршуючи процеси оксигенації та живлення клітин і виведення токсинів.

Що впливає на «апельсинову корку»?

Знижена фізична активність, дієта з низьким вмістом свіжих овочів і фруктів, тривалі зігрівальні ванни, надмірне споживання калорій щодо споживання… ось фактори, які сприяють утворенню целюліту. Ми особливо схильні до них взимку. Ось чому багато хто з нас спостерігають на своїй шкірі симптом апельсинової кірки в цей період. Чи можна це виправити? Корисним буде регулярний лімфодренажний масаж або антицелюлітний масаж.

МАСАЖЦіна
Особи “Магія молодості”  500 грн
Антицелюлітний   550 грн
Лімфодренажний550 грн
Класичний550 грн
Спини550 грн

Салон краси КиївПерукарня: Сирець, Дорогожичі, Шулявка, Петрівка, Куренівка, Виноградар

Салон красы КиевПарикмахерская: Сырець, Дорогожичи, Шулявка, Петровка, Куреневка, Виноградарь

Подзвонити