КАРБОКСИТЕРАПІЯ КИЇВ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ – ВУГЛЕКИСЛОТНА ТЕРАПІЯ СО2

РЕКОМЕНДОВАНИЙ САЛОН КРАСИ LALI ЗАПРОШУЄ НА КАРБОКСІТЕРАПІЮ В КИЄВІ:

Це абсолютний прорив в естетичній косметології. Карбокситерапія є найефективнішою терапією з різноспрямованим впливом. Цей метод дає дивовижні результати, відновлюючи шкіру зсередини, куди косметика не може потрапити. Це клінічно перевірений малоінвазивний метод, який ідеально підходить для: 

  • зменшення зморшок,
  • ревіталізація шкіри, відновлення еластичності та пружності шкіри обличчя та тіла
  • вікова в’ялість шкіри
  • в’ялість шкіри і підшкірної клітковини після пологів
  • збільшення товщини і щільності шкіри
  • зменшення темних кіл і мішків під очима
  • освітлення шкіри

  ЯК ПРОХОДИТЬ  КАРБОКСІТЕРАПІЯ ОБЛИЧЧЯ?

Під час процедури карбокситерапії ви можете відчути невеликий дискомфорт, пов’язаний з введенням газу, але він зникає через 3 хвилини. Завдяки спеціальним хімічним поєднанням, вуглекислий газ проникає в глибокі шари шкіри, омолодив її з середини. Оброблена ділянка може виглядати злегка почервонілою. Цей симптом дуже швидко зникає. Відчуття дискомфорту під час процедури відчувається індивідуально, хоча для більшості пацієнтів карбокситерапія не дуже болюча і процедура триває від декількох до декількох хвилин.

НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ НА КАРБОКСИТЕРАПІЯ:

Проведені клінічні дослідження доводять, що Карбоксітерапія CO2 значно покращуює процеси відновлення і омолодження шкіри. У зоні, що піддається обробці, також спостерігається значне збільшення вироблення колагену та еластину (приблизно на 40%), разом із збільшенням постачання киснем і поживними речовинами.

Косметологія Сирець, Дорогожичі, Шулявка, Петрівка, Куренівка, Виноградар

Салон красы Киев, Парикмахерская: Сырець, Дорогожичи, Шулявка, Петровка, Куреневка, Виноградарь

Подзвонити