Мікротоки обличчя

Мікроки обличчя Київ

 Це один з найефективніших косметичних засобів для боротьби з проявами вікових змін.

Мікрострумова терапія повертає молодість?

На жаль, еліксир молодості ще не винайдений. Але поки процес пошуку триває, мікрострумова терапія допоможе зупинити час! Що робить цей метод таким ефективним?

Ключ до секрету — технологія впливу. Організм людини на 70% складається з води. Ця вода містить іони, які впорядковано рухаються в тканинній рідині між клітинами. Вони відповідають за правильну передачу нервових імпульсів, м’язову напругу і насичення клітин поживними речовинами.

Якщо цей процес сповільнюється, порушується розподіл електричних зарядів. В результаті в клітинах порушуються обмінні процеси, внаслідок чого вони сповільнюються і переходять в режим «сплячки».

Мікроструми – це імпульси електричного струму малої потужності . Вони імітують природні електричні заряди та стимулюють клітини. Це як будильник – клітини знову стають активними, канали в їхніх мембранах відкриваються, і метаболічні процеси запускаються.

Однак мікротоки обличчя діє не тільки на поверхню епідермісу. Він також впливає на більш глибокі тканини: дерму, м’язову тканину, кровоносні та лімфатичні судини. Ця комплексна дія не тільки тонізує шкіру, але і зміцнює м’язовий каркас – розслабляє спазми або, навпаки, підтягує м’язові волокна.

Як ще діють мікроструми?

  • Покращується транспорт амінокислот.
  • Поліпшується синтез ДНК, білків і ліпідів.
  • Збільшується вироблення колагену і еластину.

Як виглядає процедура?

Процедура зазвичай починається з демакіяжу та підготовки шкіри індивідуально підібраним гелем, завдяки якому активні інгредієнти, які використовуються під час процедури, зможуть проникнути в глибокі шари шкіри.

На завершення наносимо сильно відновлюючу крем-маску з наступним мікрострумовим масажем. Масаж спеціальною головкою, що випускає мікроструми, триває близько 45 хвилин. Інтенсивність мікрострумів встановлюється індивідуально залежно від відчуттів клієнта, щоб ми могли зробити процедуру максимально приємною. Процедура завершується змиванням маски та нанесенням крему, який відповідає потребам шкіри.

Лікування досить приємне, хоча люди, чутливі до болю, можуть відчувати дискомфорт.

– Апаратні процедури –
Мікрострумова терапія обличчя550 грн
Голлівудський догляд (Мікроструми + Карбоксітерапія)850 грн

Салон краси КиївПерукарня: Сирець, Дорогожичі, Шулявка, Петрівка, Куренівка, Виноградар

Салон красы КиевПарикмахерская: Сырець, Дорогожичи, Шулявка, Петровка, Куреневка, Виноградарь

Подзвонити