Жіноча стрижка

ЖІНОЧА СТРИЖКА КИЇВ

Мода постійно змінюється і стосується не тільки одягу, але і зачісок. Тенденції кожного сезону різні, і якщо ви хочете не відставати від них, потрібно довірити своє волосся та зачіску фахівцям. Жіночі стрижки в нашому салоні в Києві  виконують професіонали, які в курсі останніх новинок. Вони спостерігають не лише за тим, що популярне в Україні, а й наслідують ідеї іноземних стилістів. Ми володіємо великими знаннями, завдяки яким можемо порадити клієнтам, які зачіски підійдуть їм найкраще і виглядатимуть в них красиво.

Крім того, кожне обличчя має різну форму та підходить до різних стилів. Тому ми не дотримуємося жорстких шаблонів, а перед початком роботи дивимося, що найкраще підкреслить переваги. Грамотно підібрана зачіска може змінити риси обличчя. Важливе значення має стан і густота волосся, а також напрямок їх росту. Створена нами зачіска вам сподобається. Крім того, він повинен добре сидіти і легко моделюватися самостійно. Наші клієнти виходять із салону зміненими та більш впевненими в собі. Ми підкреслюємо їхню красу, і ви відчуваєте себе привабливішими.

Жіноча стрижка в салоні LALI

Кожен візит до нашого салону – це унікальний досвід, який дозволить вам відірватися від повсякденності та зосередитися виключно на собі. Ми хочемо, щоб ви відчували себе комфортно та розслаблено з моменту, коли ви входите в наші двері. Дозвольте професійному персоналу подбати про кожну деталь, забезпечивши вам незабутні моменти відпочинку та краси. Ваше волосся, наша пристрасть!

Як виглядає візит до хорошої перукарні? Що ви можете очікувати від хорошого перукаря в Києві? Ви потрапили в потрібне місце! Ми займаємо високі місця в рейтингу найкращих перукарів!

Консультація досвідченого перукаря:

Наш кваліфікований перукар приділить час, щоб вислухати ваші очікування та ідеї щодо зачіски, щоб разом знайти ідеальне рішення.

Індивідуальний догляд:

Завдяки ретельно підібраним засобам для догляду за волоссям ми гарантуємо, що ваше волосся буде в ідеальному стані, незалежно від його типу чи структури.

Професійна стрижка:

Наша команда перукарів відома точністю та креативністю, тому ви можете бути впевнені, що вийдете з нашого салону із зачіскою своєї мрії.

Стилізація:

Наприкінці візиту ми зробимо професійну укладку, яка підкреслить красу вашого волосся та змусить вас відчути себе особливою.

 У нашій ексклюзивній перукарні ми хочемо запропонувати не лише послугу жіночої стрижки, а справжню подорож до краси та здоров’я вашого волосся. В основу нашої філософії покладено природність, увагу до деталей та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Після візиту на вас чекає не тільки ідеально укладена зачіска, але й глибоке живлення та відновлення волосся . Наші досвідчені фахівці використовують хороші, якісні засоби, щоб зробити ваше волосся блискучим і м’яким на дотик.

Але наші послуги не закінчуються лише зачіскою – ми також пропонуємо консультації по догляду за волоссям в домашніх умовах. Ми з радістю розповімо, як доглядати за своїм волоссям, щоб зберегти його свіжість і красу навіть між відвідуваннями салону.

Не дивіться далі! Замовляйте візит до нашого салону, де ми не тільки змінимо вашу зачіску, а й зробимо ваше волосся життям, здоров’ям і природною красою . Дізнайтеся, як ми можемо підкреслити унікальність вашого волосся та зробити так, щоб воно відображало вашу природну красу.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ:

ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ
Стрижка жіноча500-700 грн
Стрижка чоловіча500 грн
Стрижка чубчика200 грн
Покраска волосся
Фарбування волосся (матеріал + робота майстра + сушіння)1300 – 2300 грн
Складне фарбування волосся (матеріал + робота майстра + сушіння)2300 – 4500 грн
Мелірування з тонуванням1900 -3200 грн
Тонування800 – 950 грн
Фарбування своєю фарбою1200 – 2200 грн
Укладки
Укладання600 грн – 800 грн

*Важливо! Ціна може збільшуватися якщо необхідна кількість матеріалу більша за норму (велика густота, пористе волосся).

Салон краси Київ, Перукарня: Сирець, Дорогожичі, Шулявка, Петрівка, Куренівка, Виноградар

Салон красы Киев, Парикмахерская: Сырець, Дорогожичи, Шулявка, Петровка, Куреневка, Виноградарь