Чоловіча стрижка

ПЕРУКАР ЧОЛОВІЧА СТРИЖКА (Барбер)

Підібрана за стилем і індивідуальним характером зачіска, доглянуте, елегантно підстрижене волосся додають шарму кожному чоловікові.

Запрошуємо всіх чоловіків, які бажають скористатися професійними перукарськими процедурами, в «чоловічу зону» салону LALI. Ми пропонуємо повний спектр послуг стрижки, фарбування та укладання волосся.

Ми поважаємо думку та вподобання наших клієнтів, тому до кожного з них підходимо індивідуально, а кожній чоловічій стрижці передує консультація. Ми також розуміємо, що потреби чоловіків різні. Тому з нами кожен клієнт може змінити свій імідж на більш сучасний, авангардний чи, навпаки, класичний чи старомодний, або залишитися з поточним іміджем. Все відповідно до індивідуальних потреб і очікувань.

Чоловічі стрижки виконують тільки перукарі з великим досвідом, а також з дипломами та сертифікатами. Це гарантія професійного підходу до всіх аспектів стрижки.

Ми орієнтуємося на актуальні тенденції, але також приділяємо велику увагу підбору форми зачіски відповідно до типу чоловічої краси. Також важлива зручність – щоб після виходу з салону клієнт міг легко зробити щоденну укладку волосся.

Перукарня для чоловіків.

Ми знаємо, що стрижка – це мистецтво. Наші кваліфіковані майстри-перукарі беруть участь у численних навчальних курсах та майстер-класах, де вони вдосконалюють техніку стрижки та дізнаються про сучасну моду та останні тенденції чоловічого перукарського мистецтва.

У салоні Лалі ми використовуємо найякіснішу продукцію відомих брендів – шампуні, кондиціонери, пасти, гелі та віск. Ми використовуємо їх як перед початком стрижки – для миття та догляду за волоссям, так і для завершення зачіски, її моделювання та отримання найкращого (і стійкого) кінцевого ефекту. Наша пропозиція також включає послуги фарбування та дедалі популярнішого тонування – покриття сивини.

Чоловіча перукарня LALI

Наш пріоритет – безпека наших клієнтів. Ми приділяємо велику увагу гігієні та належній стерилізації інструментів для  стрижки. Зачіска, яка відповідає вашому стилю та потребам. Швидко та професійно – тільки в салоні LALI!

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ:

ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ
Стрижка чоловіча500 грн

*Важливо! Ціна може збільшуватися якщо необхідна кількість матеріалу більша за норму (велика густота, пористе волосся).

ЧОЛОВІЧА СТРИЖКА, ПЕРУКАРНЯ СИРЕЦЬ, ДОРОГОЖИЧІ, ЛУКЬЯНІВКА, ШУЛЯВКА, КУРЕНІВКА, ПЕТРІВКА

Салон краси Київ, Перукарня: Сирець, Дорогожичі, Шулявка, Петрівка, Куренівка, Виноградар

Салон красы Киев, Парикмахерская: Сырець, Дорогожичи, Шулявка, Петровка, Куреневка, Виноградарь

Подзвонити