Фарбування волосся

ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ КИЇВ

Професійні перукарі запропонують вам останні тенденції стрижки та фарбування волосся, використовуючи свій величезний свій досвід і знання в перукарском мистецтві. Тому, якщо ви бажаєте змінити свій стиль і мрієте про ідеальний образ, бажаєте почуватися красивими та доглянутими, запрошуємо вас скористатися інноваційними процедурами, доступними в нашому салоні.

ФАРБА З МАСЛАМИ

Фарбування фарбою LISAP забезпечує дбайливий догляд за волокном волосся. Допомагає підтримувати природний рівень ліпідів і амінокислот у волоссі. В склад фарби входять різні масла,котрі забезпечують дбайливе і безпечне фарбування.

Колір волосся зберігається не менше 6 тижнів, забезпечуючи інтенсивне зволоження та живлення. Таке фарбування забезпечує найвищий рівень комфорту шкіри голови під час і після фарбування. Волосся залишатиметься шовковисто-м’яким і блискучим. LISAP – стійке фарбування і догляд за волоссям в одному.

Пропонуємо різні види професійного фарбування:

 • Меліруання
 • Освітлення
 • Вихід з чорного або темного
 • Фарбування в один колір
 • Тонування

ФАРБУВАННЯ ЛЮКС

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ:

 • відмінно підготовлені перукарі з досвідом – навчання підтверджено сертифікатами;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта та кожної зачіски;
 • детальна консультація з клієнтом – Ваше бачення зачіски для нас найважливіше;
 • у нашому перукарському арсеналі – найновіші продукти  2024 року;
 • найвідоміші складні техніки фарбування, завдяки яким ви вплинете на об’єм свого волосся, підкреслите його блиск і підкреслите свою красу;
 • затишна та приємна атмосфера, тут ви почуватиметеся як вдома;
 • багаторічний досвід роботи в перукарській професії та 100% задоволених клієнтів.

Колористика та складне фарбування (люкс)

Складне фарбування – це точний вибір компонентів-барвників, знання техніки колористики та бажання отримати бездоганний результат. Даний вид фарбування вимагає набагато більше витрат за часом, через що ціна більш висока. Такі техніки більше піддаються майстрам з досвідом, які розуміються на колористиці та враховують особливості вихідного кольору волосся.

Яке забарвлення вважається складним?

Колористика для волосся з кожним днем ​​набуває нових стилів і відтінків: блондинки шукають можливість стати пекучими брюнетками, власниці шоколадної палітри кольору прагнуть додати світла, розбавляючи рівний тон дрібними золотистими прядками, а рудоволосі красуні перетворюють грайливість на грайливість. .

І все це можливо завдяки різновиду фарбування волосся: балаяж, обмре, шатуш і, звичайно, майже невагомий ейртач (аіртач).

Складне фарбування має на увазі використання основ колористики і колірного кола, завдяки яким можна досягти плавного переходу або якісної зміни кольору волосся на кардинально інший від вихідного. Майстер, залежно від побажання клієнта, робить розтяжку кольору або застосовує техніку повного освітлення. Кожна має на увазі нейтралізацію небажаного відтінку, який може з’явитися в процесі хімічної реакції при фарбуванні волосся.

Існує навіть 3D-фарбування, яке робиться за рахунок використання декількох відтінків одного кольору, дозволяючи волоссю грати на світлі, створюючи ілюзію густішого волосся. Таке колірне рішення дозволяє візуально скоригувати овал обличчя.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ:

ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ
Стрижка жіноча400-500 грн
Стрижка чоловіча500 грн
Стрижка чубчика200 грн
Покраска волосся
Фарбування волосся (матеріал + робота майстра + сушіння) 1, 2, 3 4 довжина/об’єм1100 – 1550 грн
Складне фарбування волосся (матеріал + робота майстра + сушіння)1500 – 3500 грн
Мелірування 1, 2, 3 4 довжина/обсяг1200 -1800 грн
Тонування 1, 2, 3 4 довжина/обсяг800 – 950 грн
Фарбування своєю фарбою 1, 2, 3 4 довжина/обсяг750 – 1000 грн
Укладки
Укладання600 грн – 800 грн

*Важливо! Ціна може збільшуватися якщо необхідна кількість матеріалу більша за норму (велика густота, пористе волосся).

Салон краси Київ, Перукарня: Сирець, Дорогожичі, Шулявка, Петрівка, Куренівка, Виноградар

Салон красы Киев, Парикмахерская: Сырець, Дорогожичи, Шулявка, Петровка, Куреневка, Виноградарь

Подзвонити